Bilgisayardan İnstagram Canlı Yayını İzleme / Canlı Yayın Açmak

Bilgisayardan instagram canlı yayını nasıl izlenir

Bilgisayardan İnstagram Canlı Yayını İzleme

Bilgisayardan İnstagram canlı yayını izleme, sanılanın aksine son derece kolay ve zahmet gerektirmeyen bir olay.

İnstagram tarayıcı versiyonunda her ne kadar hikaye izleme, fotoğraf beğenme, video izleme, profil düzenleme ve benzeri birçok özellik bulunsa da canlı yayınları tarayıcı üzerinden izlemek mümkün değil. Bu konuda Chrome eklentilerinin yardımcı olacağı belirtilse de bu eklentiler sadece hikaye elemeye olanak sağlıyor.

Eklenti indirmek, tarayıcı üzerinden izlemeye çalışmak ve çeşitli yollar denemek tamamıyla zaman kaybıyken, Memu adındaki bir uygulama sayesinde bilgisayardan instagram canlı yayını izleme durumu mümkün. Üstelik sadece canlı yayın izlemek değil, canlı yayın açmak ve instagram TV’yi de etkin bir şekilde kullanabilmek mümkün.

Memu Android simülatörü sayesinde İnstagram canlı yayınlarını bilgisayardan rahatlıkla izleyebilirsiniz. BlueStacks vb. birçok program da bu konuda kullanılabilirken, Memu diğer simülatörlere göre daha az bilgisayarı yorar. Bu nedenle teknik özellikleri düşük olan bilgisayarlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Peki, instagram canlı yayınlarını bilgisayardan izlemek için Memu adlı program nasıl indirilir ve nasıl kurulur?

Bilgisayardan İnstagram Canlı Yayını İzleme İçin Memu Nasıl İndirilir?

Bilgisayardan instagram canlı yayını izleme işlemi için Memu programı hemen indirilip, kurulabilecek bir programdır. Tek yapmanız aşağıdaki linke tıklamak ve adımları takip etmektir.

MEMU ANDROİD SİMULATOR İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.

Linke tıkladıktan sonra yönlendirdiğiniz sayfada karşınıza aşağıdaki gibi bir görüntü çıkacaktır.

bilgisayardan instagram canlı yayını izleme
bilgisayardan instagram canlı yayını izleme

 

 

 

 

 

 

 

 

Okla gösterilmiş olan kısımdan Memu adlı programı indirin ve kurulum adımlarında yalnızca bir kısım hariç “ileri” olarak tıklayın.

Hariç olan kısımda size ekstra bir program yüklemeyi isteyip istemediğiniz sorulur. Bu soruya olumsuz yönde yanıt verin ve kuruluma devam edin. Ardından Memu programı kendiliğinden bilgisayarınıza kurulacaktır. Program kurulduktan sonra programı açın ve instagram uygulamasını indirin.

Bilgisayardan İnstagram Canlı Yayını Nasıl İzlenir?

Memu programını kurduktan ve instagram uygulamasını indirdikten hemen sonra instagram hesabınıza giriş yapın.

bilgisayardan instagram canlı yayını açmak

bilgisayardan instagram canlı yayını açmak

İnstagram uygulamasını Memu Android simülatörüne kurmanızın ardından ana sayfada yukarıda görüldüğü üzere instagram kısayolu belirecektir. Kullanıcı adı ve şifre işlemlerinin ardından ise tıpkı telefondaki gibi instagram uygulaması karşınıza çıkacaktır.

instagram canlı yayın izleme bilgisayardan
instagram canlı yayın izleme bilgisayardan

Dikdörtgen içerisine alınan ve okla gösterilen bölümde hem instagram hikayeleri hem canlı yayınları hem de instagramı tıpkı telefondaymışçasına kullanabilme imkanınız vardır.

Bilgisayardan instagram canlı yayını izleme yukarıda da belirttiğimiz gibi son derece basit bir işlemdir. Tüm bunların yanı sıra Whatsapp’ı bilgisayardan kullanabilme ve diğer uygulamaları da yine bilgisayar üzerinden rahatlıkla kullanabilme imkanınız bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İLGİLİ İÇERİKLER: